Go to search feature Go to content
Language

You need to use a different browser. To be able to use our internet services, you can instead use one of these browsers: Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge or Mozilla Firefox.

Read more about recommended browsers

SEB in Ukraine

Our product offering in Ukraine consists of a full range of wholesale banking services to clients, including working capital financing, investment financing, servicing of cross-border loans, trade finance solutions, cash management, domestic and international payments, currency control, electronic banking, foreign exchange and money market operations. In addition, SEB also provide a solution for salary and corporate cards to our corporate customers. 


SEB в Україні

SEB наразі єдиний присутній в Україні Північноєвропейський банк, який надає широкий спектр банківських послуг для корпоративних клієнтів і виступає в якості надійного партнера. Історія SEB в Україні розпочалася в 2005 році, і після реорганізації діяльності в 2012 році SEB представлений в Україні лише як корпоративний банк.

Клієнтам банку надається повний спектр корпоративних банківських послуг та продуктів, а саме: фінансування поповнення обігових коштів, інвестиційне фінансування, обслуговування кредитів від нерезидентів, рішення з торгового фінансування, управління грошовими коштами, внутрішні та міжнародні платежі, валютний контроль, система дистанційного обслуговування, продаж/купівля іноземної валюти та операції на грошовому ринку. Крім того, ми забезпечуємо обслуговування зарплатних проектів та корпоративних карт. Щонеділі SEB надає своїм партнерам короткий аналітичний огляд основних подій у фінансовому секторі у вигляді щотижневого інформаційного бюлетеня "Ukraine Weekly", який надсилається електронною поштою.   

Нашою перевагою є професійна команда зі знанням місцевих ринкових особливостей, зокрема, це важливо при роботі з занадто регульованим ринком України, де правові та нормативні акти в сфері фінансового сектору змінюються постійно, і як правило, в короткий термін. Для нас важливо завжди бути попереду цих змін, і тому ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, забезпечуючи їх практичними рішеннями для успішного розвитку бізнесу. В Україні складний ринок, що швидко розвивається, тому важливе значення має близьке та надійне партнерство між банком і клієнтом, саме цими цінностями завжди керується SEB при наданні послуг клієнтам.

Ви зможете завітати до нашого офісу, розташованого в самому центрі Києва, біля Майдану Незалежності, за адресою: вулиця Михайлівська, 7.

Contact us

See all contact information here

JSC “SEB Corporate Bank”

Kristian Andersson, Country Manager
Phone: +380443643830
info@ua.sebgroup.com

Visiting address

7 Mykhailivska str.
01001, Kyiv, Ukraine

Fraud prevention

Contact SEB Customer Service